W piątek 10.12.2021 roku komisja w składzie Aleksandra Rykała, Izabela Kowal i Anna Walczewska dokonała oceny Konkursu „Na Najpiękniejsze Drzewko Bożonarodzeniowe”
Kategoria Przedszkole i kl. 0
I miejsce – Igor Motel – P Nowa Wieś
II miejsce – Marcel Karwowski – SP 12
III miejsce – Amelia Zalewska
III miejsce - Olga Rosa – ZO w Stoku Lackim
III miejsce - Wiktoria Zawadzka - ZO w Stoku Lackim
III miejsce – Wikroria Balińska - NP „ Bajkowa Wyspa”
III miejsce - Jagoda Stańczuk - SP nr. 5 w Siedlcach
III miejsce - Aleksander Młynarczyk - SP nr.12 w Siedlcach
III miejsce - Oliwia Trebnio – PP w Stoku Lackim
III miejsce - Zuzia i Asia Lazurek – ZO Nowe Iganie
III miejsce – Nikodem Michalak – PP w Pruszynie
Wyróżnienie :
Szymon Rytel – P Nowe Iganie
Iwona Filip – ZO w Stoku Lackim
Marta Tarkowska - ZO w Stoku Lackim
Jaś Krasuski - ZO w Stoku Lackim
Natalia Tchórzewska - PB w Stoku Lackim
Nikodem Michalak – PP w Pruszynie
Amelia Baniak – PP w Żelkowie Kolonii
Natalia Goławska – PP w Żelkowie Kolonii
Gabriela Goławska - PP w Żelkowie Kolonii
Katarzyna Młynarczyk - SP nr.12 w Siedlcach
Helenka Bukatczuk – SP nr.12 w Siedlcach
Aleksander Cibor – SP nr.12 w Siedlcach
Blanka Potyra – SP nr.12 w Siedlcach
Gabriela Popek – SP nr.12 w Siedlcach
Iga Prekurat - SP nr.12 w Siedlcach
Nadia Mościcka – SP nr.12 w Siedlcach
Wiktoria Kamińska – SP nr.12 w Siedlcach
Jan Grabek – SP nr.12 w Siedlcach
Adrian Orzełowski - SP nr.12 w Siedlcach
Zofia Starzewska – ZO-W w Strzale
Kuba Kotowski - PP w Stoku Lackim
Milena Mucha – SP nr. 8 w Siedlcach
Emilia Klewek - Przedszkole w Nowych Iganiach
Jakub Nowakowski - PP w Pruszynie
Julia Klepacka - NP „ Bajkowa Wyspa”
Julia Wyrozębska - KSP w Siedlcach
Wiktoria Wyrobek – Przedszkole w Nowej Wsi
Błażej Komosa – Przedszkole w Nowej Wsi
Hanna Komosa - Przedszkole w Nowej Wsi
Zuzanna Praska - Przedszkole w Nowej Wsi
Jakub Harasimiuk – Stok Lacki
Gabrysia Ładziak – PP Pruszyn
Krasuska Gabrysia – Stok Lacki
Wojtek Kościesza – ZO w Strzale
Gabriel Karpiuk – ZO w Pruszynie
Kategoria Klasy 1-3
I miejsce – Pola Roman – SP 10
II miejsce - Alicja Stanisławowska – SP 10
III miejsce – Barbara Kurenda – KSP
III miejsce – Julia Pucyk – ZO w Żelkowie Kolonii
III miejsce - Gabriela Seroczyńska – ZO w Pruszynie
III miejsce - Jan Skrajny – KSP w Siedlcach
III miejsce – Jan Kozaczuk - ZO w Nowej Wsi
Wyróżnienie:
Lena Sikorska – ZO Nowa Wieś
Natalia Lipka – ZO Nowa Wieś
Marcelina Sypnik – ZO Nowa Wieś
Oliwia Kaczyńska - SP nr.10 w Siedlcach
Joanna Pucyk – ZO w Żelkowie Kolonii
Alicja Radzikowska - ZO w Żelkowie Kolonii
Asia Bukatczuk – KSP w Siedlcach
Przemysław Kopczyk - ZO w Nowych Iganiach
Bartek Nasiłowski – ZO w Pruszynie
Małgosia Kościesza – ZO w Strzale
Pola Seroczyńska – ZO w Pruszynie
Amelia Kondraciuk – ZO w Pruszynie
Aleksandra Sawicka – SP nr.10 w Siedlcach
Patryk Mateuszak – SP nr.7 w Siedlcach
Maciej Nowakowski – ZO w Pruszynie
Zofia Zdrojewska - SP nr.10 w Siedlcach
Michał Wyrozębski – KSP w Siedlcach
Małgorzata Sobołek – KSP w Siedlcach
Pola Roman - SP nr.10 w Siedlcach
Kategoria Klasy 4-6
I miejsce – Blanka Balińska – ZO Pryszyn
II miejsce – Mikołaj Piotrowski – ZO Nowe Iganie
II miejsce - Antonina Michalak – ZO Pruszyn
II miejsce - Kacper Walczewski
III miejsce – Patryk Ornoch – ZO Nowe Iganie
III miejsce – Tomasz Zdunek
III miejsce - Lena Wójcik
III miejsce - Wiktor Seroczyński - ZO w Pruszynie
III miejsce - Kacper Nowakowski - ZO w Pruszynie
III miejsce - Antoni Jastrzębski - ZOW w Białkach
Wyróżnienie:
Karolina Kopczyk – ZO Nowe Iganie
Kamil Pawlik – ZO w Białkach
Dawid Kołodziejak – SP nr.8 w Siedlcach
Natalia Bukatczuk – KSP w Siedlcach
Nikola Stępniewska – ZO w Pruszynie
Mikołaj Skrajny – KSP w Siedlcach
Igor Gałachowski – ZO-W w Białkach
Artur Radzikowski – SP nr.10 w Siedlcach
Natasza Rychlik – Nowe Iganie
Kategoria Klasy 7-8
I miejsce – Adrianna Kowalewska – ZOW Strzała
I miejsce - Julia Grabowska
II miejsce – Igor Tymicki – ZO Stok Lacki
II miejsce – Julia Gajowniczek – ZO Nowe Iganie
III miejsce – Emilia Pucyk – ZO w Żelkowie Kolonii
III miejsce – Julia Zdunek – ZO w Pruszynie
Wyróżnienie:
Franciszek Borychowski – ZO-W w Białkach
Piotr Rychlik – ZO w Nowe Iganie
Filip Pasztor – ZO-W w Białkach
Marcel Staręga – ZO-W w Białkach
Zuzanna Korneluk – KSP w Siedlcach
Jakub Staręga – ZO-W w Białkach
Kategoria Szkoła średnia i Dorośli
I miejsce – Michał Księżopolski
II miejsce – Jarosław Bukatczuk
III miejsce – Katarzyna Olszewska