Plan pracy styczeń 2019
06.01- Święto Trzech Króli – Orszak Trzech Króli – świetlica w Białkach, godz. 15.15
08.01- IV Gminnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek Szkół Gminy Siedlce pt. „Zaśpiewajmy Jezuskowi”
09.01- Szkolenie animatorów świetlic wiejskich – świetlica w Pruszynie, godz.17.00
Warsztaty ,,Róże karnawałowe”
15. 01– świetlica w Błogoszczy , godz.17.00
16.01– świetlica w Stoku Lackim, godz.17.00
17.01 - świetlica w Starym Opolu , godz.17.00
19.01- świetlica w Pruszyn Pieńkach , godz.15.00
21.01- świetlica w Grabianowie, godz.16.00
22.01 - świetlica w Białkach, godz.17.00
25.01 - świetlica w Rakowcu, godz. 15.00
29.01- świetlica w Golicach, godz.17.00
29.01– świetlica w Żaboklikach, godz.17.00
29.01- świetlica w Pruszynie, godz.17.30
30.01- świetlica w Pruszynku, godz.11.00
30.01- świetlica w Nowym Opolu, godz.14.00
31.01 - świetlica w Wołyńcach, godz.16.00
Noworoczne zabawy dla dzieci
03.01- Choinka dla dzieci – Żelków Kolonia, Żelków, Żelków Swoboda, godz. 13.00
13.01- Choinka dla dzieci - Stok Lacki, , Stok Lacki Folwark – świetlica w Stoku Lackim, godz. 16.00
20.01– Choinka dla dzieci – Stare Opole – świetlica w Starym Opolu, godz.16.00
25.01- Choinka dla dzieci – Iganie Nowe, Iganie Stare – ZO w Nowych Iganiach, godz. 14.30
26.01- Choinka dla dzieci -Pruszyn, Błogoszcz, Pruszynek, Wólka Leśna – SP w Pruszynie, godz. 9.30
26.01 – Choinka dla dzieci – Rakowiec – świetlica w Rakowcu, godz.15.00
27.01- Choinka dla dzieci – Grabianów – świetlica w Grabianowie, godz. 15.00
28.01- Choinka dla dzieci – Białki- świetlica w Białkach, godz. 16.00
30.01- Choinka dla dzieci – Chodów – sala widowiskowa w Chodowie, godz. 17.00
23.01- Warsztaty ,,Serca z bibuły” – Biblioteka Publiczna w Stoku Lackim, godz.14.oo
23.01 - „Śladami Koziołka Matołka i małpki Fiki - Miki” – czyli Kornel Makuszyński dla najmłodszych. Spotkanie biblioteczne poświęcone życiu i twórczości Kornela Makuszyńskiego. Wykonanie plakatów promujących twórczość Kornela Makuszyńskiego. Oglądanie filmów i czytanie utworów literackich – Filia Biblioteczna w Białkach
Plan pracy luty 2019
01.02.2019 r. - Warsztaty kulinarne dla dzieci ,,Róże karnawałowe” – świetlica w Grubalach, godz. 14.00
01.02.2019 r. – Zajęcia artystyczne – świetlica w Ujrzanowie, godz.10.00
01.02.2019 r. - Warsztaty artystyczne dla dzieci ,, Serca walentynkowe”- świetlica w Nowe Opole, godz.14.00
01.02.2019r. – Warsztaty artystyczne ,,Koralikowe fantazje” – Filia Biblioteczna w Pruszynie, godz.15.00
01.02.2019 r. Warsztaty artystyczne dla dzieci – świetlica w Stoku Lackim, godz.10.00
01.02.2019r. Zajęcia plastyczne ,,Kolorowe rybki" – świetlica w Białkach, godz.16.00
02.02.2019 r. – Zajęcia kulinarne ,,Pieczenie pizzy” – świetlica w Żaboklikach, godz. 11.00
02.02.2019 r. - ,,Popołudnie na wesoło”- Filia Biblioteczna w Pruszynie, godz. 12.00
02.02.2019 r. Zajęcia kulinarne – świetlica w Białkach, godz. 16.00
02.02.2019r. - Warsztaty kulinarne – świetlica w Pruszynku, godz.10.00
04.02.2019 r. - Świat legend i baśni – świetlica w Białkach, godz.16.00
04.02.2019 r. – Zajęcia artystyczne – świetlica w Ujrzanowie, godz.10.00
04.02.2019 r. – Zajęcia artystyczne – świetlica w Strzale, godz.10.00
05.02.2019r. – Warsztaty plastyczne ,,Kartki walentynkowe”- świetlica w Żaboklikach, godz.11.00
05.02.2019r. - Warsztaty kulinarne dla młodzieży – Uczymy się przygotowywać proste i zdrowe dania – świetlica w Pruszynie, godz. 17.00
05.02.2019 r. – Zajęcia artystyczne – świetlica w Ujrzanowie, godz.10.00
05.02.2019 r. – Gry planszowe – świetlica w Rakowcu – godz.10.00
05.02.2019r. - – Zajęcia artystyczne – świetlica w Strzale, godz.10.00
05.02.2019r. Warsztaty zdrowego odżywania dla dzieci – świetlica w Pruszynku, godz. 16.00
05.02.2019 r. -Zajęcia artystyczno- malarskie – świetlica w Wołyńcach, godz.16.00
06.02.2019 r. - Gry planszowe – świetlica w Białkach, godz. 16.00
06.02.2019 r. – Warsztaty literackie ,,Przygody małej Ludwiczki” – Filia Biblioteczna w Białkach , godz.16.00
06.02.2019 r. - – Zajęcia artystyczne – świetlica w Strzale, godz.10.00
06.02.2019 r. – Gry planszowe – świetlica w Grubalach, godz.12.00
06.02.2019 r. – Zajęcia artystyczne – świetlica w Ujrzanowie, godz.10.00
06.02.2019 r. -Warsztaty plastyczne, kulinarne – świetlica w Pruszyn Pieńkach, godz. 11.00
06.02.2019r. -Zajęcia artystyczno- malarskie – świetlica w Wołyńcach, godz.16.00
06.02.2019 r. - – Warsztaty plastyczne ,,Lampiony”- świetlica w Żaboklikach, godz.11.00
06.02.2019 r. -Walentynkowe warsztaty dla dzieci – świetlica w Pruszynie, godz. 16.00
07.02.2019 r. - Gry planszowe – świetlica w Golicach, godz.14.00
07.02.2019r. - – Zajęcia artystyczne – świetlica w Strzale, godz.10.00
07.02.2019 r. – Zajęcia artystyczne – świetlica w Ujrzanowie, godz.10.00
07.02.2019 r. – Zajęcia artystyczne ,,Ceramika” – świetlica w Błogoszczy, godz.12.00
07.02.2019 r. Warsztaty artystyczne ,,Ciasteczka” – świetlica w Grubalach, godz.12.00
07.02.2019 r. - Warsztaty plastyczne- świetlica w Pruszynku, godz. 16.00
07.02.2019 r. – Warsztaty artystyczne ,,Wariacje plastyczne z naturą” – GOK Chodów, godz.11.00
07.02.2019 r. – Warsztaty artystyczne- Muzyka – GOK Chodów, godz. 13.00
08.02.2019 r. Warsztaty walentynkowe ,,Serduszka” – świetlica w Pruszyn Pieńkach, godz. 11.00
08.02.2019r. Zajęcia artystyczne – świetlica w Strzale, godz.10.00
08.02.2019 r. – Zajęcia artystyczne – świetlica w Ujrzanowie, godz.10.00
08.02.2019r. – Upływa termin dostarczania zgłoszeń na III Walentynkowy Festiwal Piosenki Miłosnej
09.02.2019 r. Warsztaty plastyczne ,, Dekoracja karnawałowe” – świetlica w Pruszynku , godz. 10.00
09.02.2019r.– Zajęcia artystyczne – świetlica w Ujrzanowie, godz.10.00
12.02.2019 r. – Terminy dostarczania prac w konkursie plastycznym ,,Stwórz serce”
13.02.2019 r. - Ogłoszenie werdyktu jury w konkursie plastycznym ,,Stwórz serce”
14.02.2019 r. – III Walentynkowy Festiwal Piosenki Miłosnej w Chodowie - sala widowiskowa GOK Chodów, godz. 10.00
15.02.2019r. –Gala III Walentynkowy Festiwal Piosenki Miłosnej w Chodowie , wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego ,,Stwórz serce” oraz laureatom Festiwalu Piosenki Miłosnej- sala widowiskowa GOK Chodów, godz. 17.30
15.02.2019 r. – Koncert Emilii Komarnickej z zespołem LoLa Band- sala widowiskowa GOK Chodów, godz. 18.30
25.02.2019 r.- Termin zgłoszeń ,,Kobieta Aktywna w Gminie Siedlce”
26.02.2019 r. – Szkolenie animatorów, godz. 17.00
Noworoczne zabawy dla dzieci
02.02- Choinka dla dzieci –Wołyńce, Wołyńce Kolonia – świetlica w Wołyńcach, godz. 15.00
03.02- Choinka dla dzieci – Strzała, Żytnia, Purzec– świetlica w Strzale, godz. 15.00
09.02– Choinka dla dzieci – Grubale, Pustki, Osiny, Biel- świetlica w Grubalach- świetlica w Grubalach, godz.15.00
10.02- Choinka dla dzieci – Żabokliki, Żabokliki Kolonia, Topórek, Jagodnia- świetlica w Żaboklikach, godz.16.00
16.02- Choinka dla dzieci - Golice- świetlica w Golicach, godz. 15.00
17.02- Choinka dla dzieci – Ujrzanów- świetlica w Ujrzanowie, godz. 16.00
23.02- Choinka dla dzieci – Pruszyn Pieńki – świetlica w Pruszyn Pieńkach, godz. 15.00
24.02- Choinka dla dzieci – Nowe Opole, Opole Świerczyna, Ostrówek - świetlica w Nowym Opolu, godz. 15.00
Plan pracy na marzec 2019
05.03.2019 - „Kusaki” - świetlica w Białkach, godz. 14.00
05.03.2019 – Warsztaty wielkanocne – filia biblioteczna w Nowym Opolu, godz. 15.00
06.03.2019 - „Plastyka dla maluszków” spotkanie organizacyjne - świetlica w Żaboklikach, godz. 17.00
06.03.2019 r. - Warsztaty wielkanocne – filia biblioteczna w Nowym Opolu, godz. 15.00
10. 03.19 - Dzień Kobiet w Pruszynie - świetlica w Pruszynie, godz. 18.00
13. 03.2019 - Warsztaty „Palma Wielkanocna” - świetlica w Stoku Lackim, godz. 15.00
16.03.2019 - Warsztaty dziergania serwetek wielkanocnych - filia biblioteczna w Pruszynie, godz . 12.00
19.03.2019 - Warsztaty „Palma Wielkanocna” - świetlica w Strzale, godz. 18.00
19.03.2019 – Warsztaty „Palma Wielkanocna” – świetlica w Grabianowie, godz. 17.00
19.03.2019 - Warsztaty „Palma Wielkanocna” – świetlica w Pruszynku, godz. 17.00
20.03.2019 – Warsztaty dziergania serwetek wielkanocnych- filia biblioteczna w Białkach, godz. 16.00
21.03.2019 - Warsztaty „Palma Wielkanocna”- świetlica w Błogoszczy, godz. 17.00
21.02.2019 - Warsztaty „Palma Wielkanocna” – świetlica w Nowym Opolu, godz. 17.00
21.03.2019 - Warsztaty „Palma Wielkanocna” –świetlica w Starym Opolu, godz. 17.00
23.03.2019 – Warsztaty dziergania serwetek wielkanocnych- filia biblioteczna w Wołyńcach, godz.12.00
23.03.2019 – „Kobieta bezpieczna i piękna . Spotkanie dla kobiet i nie tylko ”. Koncert Maleńczuk Acoustic Trio - świetlica w Rakowcu, godz. 17.00
23.03.2019 - Warsztaty „Palma Wielkanocna” – świetlica w Ujrzanowie, godz. 17.00
25.03.2019 - Warsztaty „Palma Wielkanocna” – świetlica w Grabalach, godz. 17.00
27.03.2019 – Warsztaty dziergania serwetek wielkanocnych -Biblioteka Publiczna w Stoku Lackim, godz. 18.00
27.03.2019 - Warsztaty „Palma Wielkanocna” – świetlica w Żaboklikach, godz. 17.00
28.03.2019 - Warsztaty „Palma Wielkanocna” –świetlica w Rakowcu, godz. 17.00
29.03.2019 – Warsztaty dziergania serwetek wielkanocnych - Filia Biblioteczna w Nowym Opolu , godz. 17.00
29.03.2019 - Warsztaty „Palma Wielkanocna” – świetlica w Białkach, godz. 17.00
30.03.2019 - Warsztaty „Palma Wielkanocna” – świetlica Pruszyn Pieńki, godz. 11.00
Plan pracy na kwiecień 2019
01.04.2019 - Warsztaty „Palma Wielkanocna” – Świetlica w Pruszynie , godz. 10.00
02.04.2019 - Warsztaty „Palma Wielkanocna” – Świetlica w Stoku Lackim, godz. 15.00
02.04.2019 - Warsztaty „Palma Wielkanocna” – Świetlica w Wołyńcach, godz. 17.00
05.04.2019 - Warsztaty „Palma Wielkanocna” – Świetlica w Golicach, godz. 16.00
08.04.2019 – 188 rocznica Bitwy pod Iganiami. Uroczystości przed Pomnikiem w Iganiach – współpraca z ZO w Nowych Iganiach – godz. 12
11.04.2019 – Upływa termin składania prac w Konkursie Plastycznym „Baranek Wielkanocny”
12.04.2019 - Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego „Baranek Wielkanocny”
15.04.2019 – Podsumowanie i otwarcie wystawy pokonkursowej „Baranek Wielkanocny” , sala widowiskowa GOK, godz. 17.00
Plan pracy na maj 2019
05.05 – Gminny Dzień Strażaka – świetlica w Nowym Opolu
08.05 – Dzień sołtysa. Wystawa rękodzieła wykonanego podczas warsztatów w Gminie Siedlce – świetlica w Strzale
08.05- Warsztaty z szydełkowania – BP w Stoku Lackim, godz.17.00
15.05 – Festiwal Piosenki Religijnej ,,Duch który umacnia miłość” – współpraca z Ośrodkiem Szkolno – Wychowawczym w Stoku Lackim
15.05 – Lekcja biblioteczna- cykl spotkań poświęcony Narodowemu Czytaniu -BP W Stoku Lackim
15.05 -Warsztaty z szydełkowania – BP w Stoku Lackim, godz.17.00
16.05 – XXXVI Konkurs Recytatorski dla dzieci im. Kornela Makuszyńskiego – eliminacje gminne – sala widowiskowa GOK Chodów
17.05 – uroczyste obchody 100- lecia szkoły w Nowych Iganiach – ZO w Nowych Iganiach
19.05- Otwarcie świetlicy w Żelkowie Kolonii połączony z piknikiem szkolnym – Świetlica w Żelkowie Kolonii
21.05 – Festiwal Kultury – Dzień Muzyki – sala widowiskowa GOK Chodów
22.05- Festiwal Kultury – Dzień Tańca – sala widowiskowa GOK Chodów
23.05- Festiwal Kultury – Dzień Teatru – sala widowiskowa GOK Chodów
24.05 – Festiwal Kultury – Dzień Plastyki – sala widowiskowa GOK Chodów
25.05- Koncert Chóru Miasta Siedlce z okazji Dnia Matki – świetlica w Grabianowie
26.05- Festiwal Akordeonistów Amatorów, koncert Witek Muzyk Ulicy – świetlica w Stoku Lackim
28.05- XXXVI Konkurs Recytatorski dla dzieci im. Kornela Makuszyńskiego – eliminacje powiatowe – Dom Pracy Twórczej w Chlewiskach
29.05- Warsztaty z szydełkowania – BP w Stoku Lackim, godz.17.00
31.05- Festiwal Kultury – Dzień Literatury
Plan pracy na czerwiec 2019
02.06.2019 - Koncert dziękczynny za dar pontyfikatu największego z Polaków ,,Jan Paweł II w Drodze do świętości” – Kościół pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Starym Opolu, godz. 12.00 – współorganizator Samorząd Województwa Mazowieckiego
02.06.2019 – Koncert Chóralno – poetycki z okazji 20 – lecia wizyty Jana Pawła II w Siedlcach – kościół pw. Józefa Robotnika w Wołyńcach , godz. 17.00
02.06.2019- Piknik integracyjny – parafia św. Teresy w Siedlcach, godz. 11.00 – współpraca GOK ze stowarzyszeniem Mgiełka
14.06.2019 – Podsumowanie IX Festiwalu Kultury Chodów 2019 oraz działalności kulturalna oświatowej GOK, - sala widowiskowa GOK Chodów, godz. 17.00
16.06.2019 – Koncert chóralno -poetycki z okazji 20 – lecia wizyty Jana Pawła II w Siedlcach – parafia pw. Św. Mikołaja Biskupa w Pruszynie, godz. 10.00
19.06. 2019 – Wernisaż sekcji plastycznej GOK Chodów – świetlica w Golicach, godz. 17.00
23.06.2019 – Piknik rodzinny w Nowych Iganiach – plac przy ul. Prądzyńskiego, godz. 15.00
26.06.2019 - Wernisaż sekcji plastycznej GOK Chodów – świetlica w Żaboklikach , godz. 18.00
29.06.2019- Wianki w Rakowcu- plac przy świetlicy w Rakowcu, godz. 16.00
30.06,2019 -Wernisaż sekcji plastycznej GOK Chodów – świetlica w Pruszynku, godz. 16.00
Plan pracy na lipiec 2019
02.07.2019 – II DZIEŃ Muchawki- współpraca ze stowarzyszeniem Nasze Iganie
03.07.2019 – Wakacyjny Tydzień Dla dzieci – warsztaty rękodzieła – sala widowiskowa GOK Chodów, godz. 12.00
04.07.2019- – Wakacyjny Tydzień Dla dzieci – plener malarski nad Liwcem, godz. 12.00
05.07.2019 - – Wakacyjny Tydzień Dla dzieci – warsztaty artystyczne, pokaz magii – sala widowiskowa GOK Chodów, godz. 12.00
07.07.2019 - I Festiwal Coverów w Golicach „Polska muzyka lat 80”- plac przy świetlicy w Golicach
09.07.2019 – Wakacje z Biblioteką – Filia Biblioteczna w Białkach, godz. 15.00
13.07.2019- Piknik Spotkajmy się Razem – współpraca z Caritas Pruszyn, parafią w Pruszynie
14.07.2019 – Przegląd zespołów biesiadnych ,,Bociania Łapy” – plac przy świetlicy w Stoku Lackim, godz. 16.00 - współorganizator samorząd województwa mazowieckiego
14.07.2019 – VII Festiwal Biesiadny w Stoku Lackim – plac przy świetlicy w Stoku Lackim – godz. 15.00 – współorganizator samorząd województwa mazowieckiego
15.07.2019 - Wakacje z Biblioteką – Filia Biblioteczna w Wołyńcach, godz. 9.00
20.07.2019- 50 – lecie świetlicy w Żaboklikach – świetlica w Żaboklikach, godz. 15.00
21.07.2019 – Święto Wsi Białki – plac przy świetlicy w Białkach, godz. 13.00
23.07.2019 – Wakacje z Biblioteką – Filia Biblioteczna w Nowym Opolu, godz. 12.00
28.07.2019 – Festyn w Starym Opolu
29.07.2019 - Wakacje z Biblioteką – Biblioteka Publiczna w Stoku Lackim godz. 11.00
Plan pracy na sierpień 2019
3.08.2019 r.- Wystawa prac po zajęciach wakacyjnych – Filia Biblioteczna Wołyńce
3 i 6.08.2019 r. – Zajęcia plastyczne ”Kolorowe lampiony” - Filia Biblioteczna Wołyńce
11.08.2019 r. - Udział grupy śpiewaczej Chodów w Letnim Pikniku w Sterdyni
18.08.2019 r. - Udział grupy śpiewaczej Chodów w Biesiadzie Podlaskiej w Jabłonnej Lackiej
25.08.2019 r. - II Święto wsi Strzała pn. Po sąsiedzku – II bieg uliczny – Świetlica w Strzale
Sierpień 2019 r. – Wycieczka - Magiczne Ogrody i zwiedzanie Lublina – świetlica Ujrzanów
Plan pracy na wrzesień 2019
1.09.2019 r. - Dożynki gminne – plac przy świetlicy w Błogoszczy
4 i 7.09.2019 r. – Lekcja biblioteczna – Akcja Narodowego czytania – Filia Biblioteczna w Wołyńcach
7.09.2019 r. – Piknik Rodzinny – Narodowe czytanie – boisko w Purzecu
8.09.2019 r. – Święto Opieńki - plac przy świetlicy w Pruszyn Pieńkach
8.09.2019 r. – Koncert grupy śpiewaczej Chodów na dożynkach w Mordach
14.09.2019 r. – Koncert grupy śpiewaczej Chodów na festynie w Woli Suchożebrskiej
17.09.2019 r. – Odwiedziny sześciolatków w bibliotece w ramach promocji akcji ”Z książką na start” Filia Biblioteczna w Białkach
28.09.2019 r. – Wycieczka – Kodeń /Pratulin – świetlica w Ujrzanowie
28.09.2019 r. – Jesienny koncert „ Po sąsiedzku” – Rada Sołecka Pustki – świetlica w Grubalach
29.09.2019 r. – Piknik „ Babie Lato w Grabianowie” – plac przy świetlicy w Grabianowie
Plan pracy na październik 2019
Plan pracy na listopad 2019
6.11.2019 r. – II Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej – Golice
8.11.2019 r. – Warsztaty z papierowej wikliny – Filia Biblioteczna w Nowym Opolu
9.11.2019 r. – Warsztaty z papierowej wikliny – Filia Biblioteczna w Pruszynie
11.11.2019 r. – Obchody 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości – Pomnik - Nowe Iganie
11.11.2019 r. – Święto Niepodległości – świetlica w Białkach
16.11.2019 r. - Warsztaty z papierowej wikliny – Filia Biblioteczna w Pruszynie
16-17.11.2019 r – Warsztaty kulinarne z J. Roszakiem i Spotkanie ”Po sąsiedzku” – prelekcja i degustacja potraw wspólnie z KGW Białki, występ kabaretu BUMELANT – świetlica w Białkach
18 i 25.11.2019 r. – „Czytanie na dywanie” – z wizytą w przedszkolu - Filia Biblioteczna w Pruszynie
23.11.2019 r. – „Andrzejki” z elementami stroju ludowego – świetlica w Strzale /KGW Strzała/
23.11.2019 r. – Andrzejki „Senior+” - świetlica w Ujrzanowie/KGW Ujrzanów/
Plan pracy na grudzień 2019
2 i 6.12.2019 r. –„ Ozdoby świąteczne ‘’– warsztaty - świetlica w Błogoszczy
7.12.2019 r. – Zajęcia plastyczne w bibliotece – „Witraże” – Filia Biblioteczna w Wołyńcach
7 i 14.12.2019 r. – Ozdoby świąteczne –warsztaty – Filia Biblioteczna w Pruszynie
7.12.2019 r. godz.14.00- Gminne Mikołajki dla sekcji działających przy GOK - świetlica w Żelkowie kol
8.12.2019 r. godz. 15.00 –Spotkanie z Mikołajem–świetlica w Strzale
11.12.2019 r. godz.17.00 – Spotkanie autorskie z Panią Małgorzatą Gizak – świetlica w Strzale
12.12.2019 r. – Warsztaty kulinarne – świetlica w Błogoszczy
14.12.2019 r. – Zajęcia kulinarne – świetlica w Wołyńcach
15.12.2019 r.godz.14.00 – Jarmark bożonarodzeniowy -Pruszyn
15.12.2019 r.godz.16.00– Wigilia w Ujrzanowie,–świetlica w Ujrzanowie
15.12.2019 r.godz.15.00 – Spotkanie opłatkowe – świetlica w Strzale
20.12.2019 r.godz.17.00 – Spotkanie wigilijne – świetlica Nowe Opole
KONKURSY
„Anioły” –termin składania prac do 12 grudnia 2019 r.
„Mikołajkowe szaleństwo” – termin składania prac do 12 grudnia 2019 r.
„Moja choinka” – na ozdobę choinkową – termin składania prac do 6 grudnia 2019 r.