01.06 – Dzień Dziecka w Zespole Oświatowo – Wychowawczym w Białkach – Współpraca z ZO-W Białki – godz. 10:00
01.06 – Odlotowa lekcja przyrody – Współpraca z ZO w Żelkowie Kolonii – godz. 9:00
02.06 – Jubileusz 100 – lecie Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Siedlcach – godz. 10:00
03.06 – Kino plenerowe dla dzieci z okazji Dnia Dziecka – boisko w Chodowie – godz. 20:30
04.06 – Piknik rodzinny „Nasza wieś wczoraj i dziś” Żabokliki – plac przy świetlicy w Żaboklikach – godz. 14:30
04.06 – Występ Kabaretu OT – TO – plac przy świetlicy w Żaboklikach – godz. 17:00
05.06 – „Serce dla Ukrainy” – Koncert Zespołu Cała Praga Śpiewa” w świetlicy w Białkach – Współpraca Stowarzyszenie Białki – godz. 16:00
08.06 – Gminna Akademia Seniora - Ekonomia w Nowym Oplu – Współpraca KMP, UG, GOPS, GOK, GKRPA – godz. 10:30
08.06 – Warsztaty kulturalno - kulinarne – Kuchnia Ukraińska – świetlica w Żaboklikach – godz. 11:00
08.06 – Występ Zespołu Śpiewaczy Chodów podczas Gali XV edycji Konkursu o Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie
09.06 – Klub Seniora w Bibliotece – Filia Biblioteczna w Białkach – godz. 13:00
09.06 – Piknik rodzinny oraz otwarcie kuchni przy Zespole Oświatowym w Pruszynie na placu przy Przedszkolu – godz. 16:00
10.06 – Dzień Rodziny dla dzieci ze żłobka – Współpraca ze Żłobkiem w Chodowie – świetlica w Strzale – godz. 14:00
11.06 – Dzień Dziecka przy Bibliotece w Wołyńcach – godz. 14:30
11.06 – Rozdanie dyplomów i nagród za konkurs Owadzi Dom przy Bibliotece w Wołyńcach – godz. 14:30
12.06 – Wypożyczenie sceny – Parafia pw. Św. Teresy w Siedlcach.
13.06 – Wycieczka bibliotekarzy powiat siedleckiego - wizyta studyjna – Biblioteka Publiczna Miasta Stołecznego Warszawy – Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego – Biblioteka Publiczna w Piasecznie – Współpraca z Biblioteką Powiatową w Mordach
19.06 – Występ Zespołu Śpiewaczy Chodów w Górkach
21.06 – Warsztaty kulturalno - kulinarne – Kuchnia litewska – świetlica w Żaboklikach – godz. 10:00
22.06 – Warsztaty kulturalno - kulinarne - Kuchnia gruzińska – świetlica w Chodowie - godz. 17:00
22.06 – Gminna Akademia Seniora – Ekonomia w Białkach – Współpraca KMP, UG, GOPS, GOK, GKRPA – godz. 10:30
23.06 – Klub Dziecięcy w Bibliotece – Filia Biblioteczna w Białkach
23.06 – Koncert pianistyczny uczniów chodzących na zajęcia artystyczne w GOK Chodów - świetlica w Chodowie – godz. 17:00
24.06 – Klub Seniora w Bibliotece – Filia Biblioteczna w Nowym Opolu - godz. 17:00
24-25.06 – Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Kadetek i Kadetów im. T. i Z. Strus – Szkoła Stok Lacki, Szkoła Nowe Iganie
24-26.06 – Wypożyczenie sceny – Klub Motocyklowy Gryff – Zamek w Liwie
25.06 – Klub Dziecięcy w Bibliotece – Biblioteka w Stoku Lackim – godz. 10:00
25.06 – Klub Dziecięcy w Bibliotece – Filia Biblioteczna w Wołyńcach – godz. 11:00
26.06 – Koncert „Piękna jak lilia – najpiękniejsze pieśni Maryjne” w wykonaniu Barbara Pośpieszalska, Jooahim Mędzel – Parafia Marki Bożej Nieustającej Pomocy w Starym Opolu
26.06 – Kino plenerowe w Grabianowie
26.06 – Gminne Zawody OSP – Golice
26.06 – Występ Zespołu Śpiewaczy Chodów w Mroczkach
26.06 – Występ Zespołu Śpiewaczy Chodów w Mokobodach
28.06 – Podsumowanie X Festiwalu Kultura GOK Chodów 2022 – świetlica w Strzale – godz. 17:00
28.06 – Warsztaty kulturalno - kulinarne - Kuchnia gruzińska – świetlica w Nowym Opolu – godz. 17:00
29.06 – Gminna Akademia Seniora – Bezpieczeństwo, profilaktyka w Wołyńcach – Współpraca KMP, UG, GOPS, GOK, GKRPA – godz. 10:30
29.06 – Klub Seniora w Bibliotece – Filia Biblioteczna w Wołyńcach – godz. 10:00
29.06 – W krainie Sztuki i Zabawy – Warsztaty w świetlicy w Nowym Opolu – Współpraca z Fundacją Aktywny Człowiek, dofinansowanie z Samorządu Województwa Mazowieckiego – godz. 9:00 – 12:00
29.06 – W krainie Sztuki i Zabawy – Warsztaty w świetlicy w Nowym Opolu – Współpraca z Fundacją Aktywny Człowiek, dofinansowanie z Samorządu Województwa Mazowieckiego – godz. 12:00 – 15:00
Wystawa Karoliny Chromińskiej "Natura jak malowana" - miejsce GOK Chodów