06.02. – STWÓRZ SERCE – konkurs plastyczny
07.02. – IV WALENTYNKOWY FESTIWAL PIOSENKI MIŁOSNEJ, sala widowiskowa GOK Chodów, godz. 10.00
ZOMOWE FERIE ARTYSTYCZNE Z GOK CHODÓW:
I TYDZIEŃ FERII
10.02. – Świetlica w Błogoszczy, godz. 10.00, Świetlica w Pruszynku, godz. 12.00
11.02. – Świetlica w Starym Opolu, godz. 9.00, Świetlica w Chodowie, godz, 12.00
12.02. – Świetlica w Ujrzanowie, godz. 9.00, Świetlica w Białkach, godz. 12.00
13.02. – Świetlica w Rakowcu, godz. 9.00, Świetlica w Żaboklikach, godz. 12.00, Świetlica w Żelków Kolonia, godz. 12.00
14.02. – Świetlica w Grabianowie, godz. 10.00
II TYDZIEŃ FERII
17.02. – Świetlica w Golicach, godz. 10.00, Świetlica w Pruszynku, godz. 15.00,
18.02. – Świetlica w Nowym Opolu, godz. 10.00, Świetlica w Wołyńcach, godz. 12.00
19.02. – Świetlica w Grubalach, godz. 10.00, Świetlica w Pruszyn Pieńkach, godz. 12.00
20.02. – Świetlica w Strzale, godz. 10.00
JĘZYKOWE FERIE ZIMOWE
10 – 14.02. – JĘZYKOWE FERIE ZIMOWE ANGIELSKO – HISZPAŃSKIE, EUROLINGUA, godz. 10.00 – 14.00
FERIE GOK Z NIEDŹWIEDZIEM
18.02. – Świetlica w Starym Opolu, godz. 10.00. Świetlica w Żelkowie Kolonii, godz. 13.30
19.02. – Świetlica w Błogoszczy, godz. 10.00. Świetlica w Grabianowie, godz. 13.30
20.02. – Świetlica w Żaboklikach, godz. 10.00. Świetlica w Strzale, godz. 13.30
BAJKOWE FERIE Z GOK
11.02. – Świetlica w Chodowie, godz. 12.30
17.02. – Świetlica w Ujrzanowie, godz. 10.00. Świetlica w Żaboklikach, godz. 11.00. Świetlica w Nowym Opolu, godz. 12.00
FERIE WOKALNE Z JAKUBEM LACHOWSKIM
11.02. – Świetlica w Ujrzanowie, godz. 9.00
13.02. – Świetlica w Rakowcu, godz. 9.00
18.02. – Świetlica w Starym Opolu, godz. 9.00
FERIE Z BIBIOTEKĄ przez książkę do serca
10.02. – Zajęcia artystyczne, Filia Biblioteczna w Pruszynie, godz. 16.00
11.02. – Zajęcia artystyczne, Filia Biblioteczna w Nowy Opolu, godz. 15.30
12.02. – Zajęcia artystyczne, Filia Biblioteczna w Białkach, godz. 15.00
13.02. – Warsztaty komiksowe ze Zbigniewem Masternakiem BP w Stoku Lackim, godz. 9.00. Warsztaty komiksowe ze Zbigniewem Masternakiem punkt biblioteczny w Chodowie, godz. 11.00
14.02. – Zajęcia kulinarne, Filia Biblioteczna w Nowym Opolu, godz. 17.00
15.02. – Zajęcia literackie, Filia Biblioteczna w Pruszynie, godz. 13.00. Zajęcia artystyczne, Filia Biblioteczna w Wołyńcach, godz. 15.00
19.02. – Zajęcia artystyczne, Filia Biblioteczna w Białkach, godz. 15.00
21.02. – Zajęcia kulinarne, Filia Biblioteczna w Nowym Opolu, godz. 17.00
22.02. – SENIOR FESTIWAL – POZNAJ SWOJEGO SĄSIADA – Świetlica w Grubalach, godz. 15.00
25.02. – Zapusty w Domu Seniora+ w Stoku Lackim
28.02. – JAM SESSION dla Kacpiego Boruty, siedziba Klubu Motocyklowego Free MotorBikers. Koncert solistów i zespołów. Muzyka ludowa, country, reggae, jazz, pop, rock, hip hop, grunge, godz. 20.00